factory direct beatboth.com.this website replica rolex.Top Quality replica watches.top article https://www.stunwatches.com.helpful resources replicaenespanol.com.find the best https://www.buy-swisswatches.com.com/.visit https://www.konstantinchaykinreplica.com/.clone replicawatches-rolex.org.finest materials with scrupulous attention to details. Find more here buy fake rolex.find out replica watches usa.the original source replica rolex watches.On Sale who sells the best replica watches.my website https://www.hotelswatches.com/.see page dpatekphilippe.com.this article newsbellross.com.click here to investigate franck mueller replica.Going Here televisionwatches.why not try here pizzawatches.com.next https://www.banktagheuer.com.read this article https://www.carbreitling.com/.

Kolik mne bude stát návrh domu?
 

Ing. Václav Včelica

Projekční práce ve stavebnictví

  • ZvÄ›tšit velikost pĂ­sma
  • VĂ˝chozĂ­ velikost pĂ­sma
  • Zmenšit velikost pĂ­sma

Kolik mne bude stát návrh domu?

Email Tisk PDF

Cena projektu je individuální, pohybuje se v rozmezí 3 - 10% celkové ceny stavby. Pro malý rodinný dům o 120 m2 obytné plochy při ceně domu 2,4 mil. Kč je cena projektu pro stavební povolení může být od 72 tis. Kč včetně vyřízení povolení, cena projektu pro provedení stavby a pomoc při výběrovém řízení na výběr zhotovitele od 102 tis. Kč.

Do ceny projektu se započítávájí jednotlivé práce dle rozsahu objednávky. Proto jsou ceny individuální. Nebojte se nás poptat. Na nezávazné schůzce Vám spočteme jak náklady na stavbu domu, ale i zdělíme předběžnou cenu projektu.

Příprava podkladů (hydro-geologický průzkum, radonový průzkum, případně další) Cena této části je individuální dle složitosti stavby a základových podmínek
Architektonická a provozní studie
Dokumentace k ĂşzemnĂ­mu rozhodnutĂ­
Projednání v územním řízení
Projekt ke stavebnĂ­mu povolenĂ­
Projednání ve stavebním řízení
Vypracování dokumentace pro provedení stavby včetně položkového rozpočtu
Spolupráce při zadání realizace stavby dodavateli - výběr dodavatele
Spolupráce při provádění stavby - autorský dozor a technický dozor investora
Spolupráce po dokončení stavby - Individuální

 

Aktualizováno PondÄ›lĂ­, 05 Září 2016 19:49